Wybielanie Zębów Kraków

DENTYSTA KLINY

WYBIELANIE ZĘBÓW ma na celu uzyskanie pięknego koloru i nadanie blasku Twoim zębom.

W naszym Centrum Stomatologii każdy Pacjent przed zabiegiem , zostaje zbadany przez lekarza, który przeprowadza dokładną diagnostykę, omawia wskazania i przeciwskazania i dobiera najlepszą, bezpieczną, odpowiednią dla danego Pacjenta metodę wybielania.

W DENTYSTAKLINY wykonujemy wybielanie GABINETOWE I NAKŁADKOWE.

WYBIELANIE GABINETOWE – to zabieg, który odbywa się w gabinecie, na jednej wizycie za pomocą systemu PREVDENT i specjalnej lampy LED, przyśpieszającej proces wybielania. Zabieg trwa ok. dwóch godzin i uznaje się go za zabieg bezbolesny. Efekty mogą utrzymywać się kilka lat.

WYBIELANIE NAKŁADKOWE – to zabieg wykonywany przez Pacjenta samodzielnie w domu.
W pierwszej kolejności lekarz, pobiera Pacjentowi wyciski, a technik w laboratorium wykonuje nakładki na zęby, na które Pacjent nakłada specjalny żel i nosi szyny wybielające ok. 6-8 godzin w nocy. Cały proces trwa ok. 10-14 dni. Efekty są widoczne często już po 2-3 dniach.


Wybielanie nakładkowe to jedna z najskuteczniejszych metod wybielania, w pełni bezpieczna, a jej efekty utrzymują się nawet kilka lat. Niewątpliwą zaletą jest to, iż Pacjent ma pełną kontrolę nad wybielanie i sam decyduje o efekcie końcowym.

Sprawdź co mówi ULOTKA.

Po wybielaniu należy pamiętać o przestrzeganiu kilku zasad. Przede wszystkim o:

-stosowaniu białej diety przez okres 2-14 dni, w zależności od metody wybielania (należy powstrzymać się od spożywania pokarmów barwiących takich jak np. ciemne owoce, soki owocowe, kawa, herbata, czerwone wino. Obowiązuje również zakaz palenia papierosów

– zaleca się używanie pasty z nanohydroksyapatytem, która podtrzyma efekt białych zębów

– wykonywaniu regularnych zabiegów higienizacyjnych

Należy pamiętać iż, wypełnienia ani uzupełnienia protetyczne (korony, mosty), nie rozjaśniają się podczas wybielania – można je wymienić dopiero po 14 dniach.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ!

DENTYSTAKLINY

Wincentego Kadłubka 7, 30-446 Kraków

poniedziałek: 8 – 16
wtorek – czwartek 9 – 20
piątek 8 – 20
sobota – wybrana sobota miesiąca