O Nas

DENTYSTA KLINY

Centrum Stomatologii DentystaKliny, powstało w 1998 r. Na rynku istniejemy już zatem ponad 20 lat.
Od samego początku stawialiśmy na jakość, rozwój i nowoczesne leczenie oraz pracowaliśmy rzetelnie na zaufanie Pacjentów.

Otoczyliśmy opieką stomatologiczną całe pokolenia i leczymy rodziny, począwszy od dzieci (zabiegi lakierowania, lakowania, wizyty adaptacyjne), nastolatków (leczenie próchnicy, ortodoncja, profilaktyka/ higienizacja) poprzez osoby dorosłe (uzupełnienia protetyczne, stomatologia estetyczna, implanty, leczenie kanałowe) oraz seniorów (protezy, protezy na implantach).

Dalej kontynuujemy naszą dewizę, profesjonalnego gabinetu, dzięki ciągłemu polepszaniu i podnoszeniu standardów w gabinecie, indywidualnemu podejściu, wspaniałej i ciepłej atmosferze i doświadczeniu lekarzy – klinika zdecydowanie się powiększyła i wciąż się rozbudowuje, personel medyczny to już kilkunastu ekspertów różnych specjalizacji w jednym miejscu, co pozwala na kompleksowe leczenie i pełny zakres usług (lecz. zachowawcze, leczenie endodontyczne (kanałowe), uzupełnienia protetyczne w tym odbudowa na implantach, chirurgia i implantologia, stomatologia dziecięca, ortodoncja, wybielanie, a także periodontologia oraz fizjoterapia stomatologiczna). Posiadamy także kompetentny zespół higienistek, asystentek oraz rejestratorek, wykształconych i przeszkolonych, zawsze gotowych do pomocy.

Klinika wyposażona jest w wysokiej klasy sprzęty: 

  • komputerowe znieczulenie the Wand
  • mikroskop operacyjny Zeiss – cyfrowy
  • bezpieczny aparat RTG
  • aparat pantomograficzny
  • skaner wewnątrzustny
  • kamera wewnątrzustna.
 

Lekarze pracują wyłącznie na wysokiej jakości materiałach stomatologicznych i stale zgłębiają wiedzę, na temat nowoczesnych form i technik leczenia.

Dokładamy wszelkich starań aby leczenie było komfortowe, bezpieczne i spełniało w 100 % oczekiwania Pacjentów.

Pozdrawiamy

ZAREZERWUJ WIZYTĘ!

DENTYSTAKLINY

Wincentego Kadłubka 7, 30-446 Kraków

poniedziałek: 8 – 16
wtorek – czwartek 9 – 20
piątek 8 – 20
sobota – wybrana sobota miesiąca