Centrum Stomatologiczne
DENTYSTAKLINY
Stomatologia Rodzinna
 
lek. stom. Marta Majcher-Caban
ul. Kadłubka 7, 30-446 Kraków
tel.: 12 262 04 25
GSM: +48 660 245 230

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna skupia się przede wszystkim na poprawie wyglądu zewnętrznego Pacjenta. Oferuje szereg zabiegów mających na celu odmłodzenie, upiększenie skóry oraz jej korekcję. Może pomóc w zlikwidowaniu wielu defektów urody wynikających z fizjonomii człowieka czy przebytych chorób.

Wraz z upływem lat, skóra traci na elastyczności i jędrności. Już po około 25 roku życia (wbrew pozorom medycyna estetyczna nie jest przeznaczona tylko dla osób starszych, ale również dla młodszych osób, które chcą zapobiec przedwczesnemu starzeniu się skóry) pojawiają się pierwsze zmarszczki – zmarszczki mimiczne (czoło, bruzdy nosowo – wargowe, okolice oczu).

Z biegiem lat organizm traci wodę, co powoduje wiotczenie i wysuszanie skóry. Włókna elastyny i kolagenu ulegają osłabieniu i pojawiają się zmarszczki będące wynikiem promieniowania UV. Dlatego właśnie dzięki najnowszym technologiom, naprzeciw wychodzi nam medycyna estetyczna.

Nasz gabinet współpracuje z dr Katarzyną Junak, lekarzem rodzinnym i lek. medycyny estetycznej z długoletnim doświadczeniem, która podyplomową szkołę Medycyny Estetycznej w Warszawie, ukończyła z wyróżnieniem.

Zapraszamy na konsultację.