Dlaczego My?

DENTYSTA KLINY

W Centrum Stomatologii DentystaKliny leczy Państwa zespół lekarzy, którzy są związani z gabinetem niezmiennie od wielu lat. Jesteśmy zgranym zespołem, który wypracował wspólną ścieżkę przeprowadzenia Pacjenta przez każdą procedurę leczenia, tak aby Pacjent czuł, że opiekuje się nim wykwalifikowany zespół, któremu na każdym szczeblu zaczynając od rejestracji, poprzez zespół asystentek i higienistek oraz lekarzy, zależy na przywróceniu zdrowia, pewności siebie oraz często odzyskaniu komfortu życia Pacjenta. Stomatologia to nasza pasja!

Klinika powstała w 1998 roku, co oznacza, że pomogliśmy w odzyskaniu zdrowia i uśmiechu tysiącom Pacjentów o czym świadczą ich pozytywne opinie – co bardzo nas cieszy. 
Lekarze w naszej klinice specjalizują się w różnych dziedzinach stomatologii co pozwala na kompleksowe leczenie w jednym miejscu, mając na względzie czas i komfort Pacjenta.

* leczenie zachowawcze oraz estetyczne ( posiadamy komputerowe, bezbolesne znieczulenie the Wand, bezpieczny, cyfrowy aparat RTG, aparat pantomograficzny oraz kamerę wewnątrzustną).
Rzetelna diagnostyka przed rozpoczęciem leczenia to podstawa do wykrycia dokładnej przyczyny problemu i wdrożenia odpowiedniego leczenia.

* endodoncja (precyzyjny mikroskop Zeiss + mikrosilnik endodontyczny Reciproc, które zapewnia najnowszą technologię w leczeniu kanałowym). Dokładamy wszelkich starań by to specjalistyczne leczenie, odbywało się na jednej wizycie. Dział endodoncji nie ma przed nami tajemnic ( udrażnianie wąskich, zakrzywionych kanałów, usuwanie złamanych narzędzi, zaopatrywanie perforacji , a także leczenie endodontyczno – chirurgiczne). Dbają o to nasi endodnoci – lek. stom. Marzena Zmaczyńska, lek. stom. Michał Sroka oraz lek.stom. Bartosz Jasonek

* leczenie protetyczne oraz implanto-protetyczne (odbudowa na implantach) – wykonuje je
lek. stom. z długoletnim doświadczeniem Marta Majcher-Caban (odnośnik), która odbywała staże i pracowała w zagranicznych klinikach m.in. we Francji, Niemczech i Szwajcarii).
Odbudową protetyczną w gabinecie zajmuje się również specjalistka z protetyki lek. stom. Kasia Drewniak.
Gabinet posiada także skaner wewnątrzustny do pobierania wycisków, co znacznie podnosi komfort leczenia protetycznego zarówno dla Pacjenta jak i lekarza. Zapewnia także większą dokładność oraz wysoką jakość pracy końcowej. odnośnik

* leczenie chirurgiczne i implantologiczne – tylko w DentystKliny (wybitni specjaliści, dr n.med. Arkadiusz Makowiecki (odnośnik) oraz chir. stom. Paweł Zawadzki. Naszych ekspertów cechuje przede wszystkim ogromna wiedza, doświadczenie oraz zakres wykonywanych zabiegów ( w klinice wykonujemy szereg zaawansowanych i specjalistycznych zabiegów chirurgicznych).
W tej dziedzinie szczególnie dbamy o bezpieczeństwo i komfort psychiczny Pacjenta.

* ortodoncja (aparaty ruchome, aparaty stałe, szyny Invisilgne, płytki przedsionkowe).
Leczymy wszystkie wady zgryzu zarówno u dzieci jak i dorosłych)

* fizjoterapia stomatologiczna – na wyróżnienie zasługuje nasz specjalista w leczeniu dysfunkcji czaszkowo-żuchwowych fizjoterapeuta, młodszy asystent na oddziale Chirurgii Szczękowo – Twarzowej w Krakowie fizjoterapeuta p. Łukasz Świerczynski. Mogą się do nas zgłaszać Pacjenci z problemami bruksizmu (zaciskania zębów), bolesnością stawów skroniowo-żuchwowych, bólach migrenowych oraz wielu innych schorzeń związanych z układem stomatognatycznym

periodontologia – dział stomatologii zajmujący się chorobami przyzębia oraz schorzeniami błon śluzowych jamy ustnej

* stomatologia dziecięca – w naszej klinice dzieci leczy pedodonta – lekarz, który ukończył specjalizację w tym zakresie lek. stom. Jakub Moskal. Od doktora Kuby dzieci (nawet te bojaźliwe) wychodzą z uśmiechem na twarzy, to jest nasz sukces 😀

* indywidulne podejście do Pacjenta – co to oznacza? Każdy przypadek Pacjenta jest konsultowany i poddawany ocenie wielu specjalistów w naszym gabinecie.

* języki obce – lekarze mówią w języku angielskim i francuskim.

* ciągły rozwój – stomatologia jest dziedziną, w której stale pojawiają innowacyjne technologie, a wraz z nimi nowe formy i techniki leczenia, które chętnie wdrażamy w naszym gabinecie.
Nasz zespół wciąż podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w kursach, szkoleniach, webinarach – bo przecież praca lekarza to nauka do końca życia!

Jesteśmy kliniką, która bazuje na wykształceniu, doświadczeniu i profesjonalizmie.  Priorytetowym aspektem jest dla nas również  zapewnienie opieki i bezpieczeństwa naszym Pacjentom.

Zapraszamy 😊

ZAREZERWUJ WIZYTĘ!

DENTYSTAKLINY

Wincentego Kadłubka 7, 30-446 Kraków

poniedziałek: 8 – 16
wtorek – czwartek 9 – 20
piątek 8 – 20
sobota – wybrana sobota miesiąca