Wybielanie

Wybielanie zębów ma na celu poprawienie efektu estetycznego oraz usunięcie przebarwień powstałych na zębach. W naszym Centrum Stomatologicznym możecie Państwo dokonać wyboru nowoczesnego i skutecznego wybielania pod okiem doświadczonych stomatologów. Polecamy Państwu kilka sposobów wybielania zębów:

Lampą Beyond - gdzie efekty wybielania widoczne są już na pierwszej wizycie. Metoda ta polega na nałożeniu na zęby specjalnego żelu, a nastepnie aktywowaniu go poprzez niebieskie światło z lampy. Cały zabieg trwa około 45 minut, jednak efekt końcowy stwierdza lekarz przeprowadzający zabieg.

Metodą nakładkową - to nakładki na zęby tzw. szyny, które wykonujemy w labolatorium protetycznym. Do szyn Pacjent nakłada żel wybielający i umieszcza w jamie ustnej, najlepiej w nocy od 4 do 8 godzin.  

Wybielanie PREVDENT - system do wybielania zębów i naprawy szkliwa, do zastosowania w gabinecie stomatologicznym, który zawiera aktywną substancje wybielającą nadtlenek wodoru połączony z nano-hydroksyapatytem. Takie wybielanie to najszybszy sposób, aby uzyskać bielszy i jaśniejszy uśmiech nawet o kilka odcieni.